Koncepce

Činností našeho klubu je zajištění sportovní přípravy mládeže, juniorů a dospělých pro oficiální soutěže badmintonu národní a mezinárodní úrovně. Náš klub čítá v současné době ca. 70 výkonnostních hráčů různých věkových kategorií. Do klubu přijímáme děti od 6 - 8 let, zejména výběr talentovaných dětí z badmintonové přípravky DDM Olomouc. Příprava hráčů probíhá systematicky formou skupinových a individuálních tréninků. Počet tréninkových jednotek a intenzita tréninkové zátěže je přizpůsobena věku a všeobecným dispozicím hráčů. Součástí tréninkového harmonogramu každého hráče je kondiční příprava a kompenzační cvičení, která probíhají ve spolupráci s firmou AndrleSport. Během letního přípravného období se pořádá pro každou věkovou kategorii jedno až dvě týdenní soustředění zaměřené na kondiční, technickou a taktickou přípravu.

Hráči našeho klubu se účastní soutěží jednotlivců v rámci ČR a Evropy a soutěží smíšených družstev žáků a dospělých.

Aktuality ze soutěžního prostředí naleznete na facebookové stránce Badminton Akademie Olomouc.

Veškeré informace Vám budou sděleny na tel. čísle 725 575 551 – Miroslav Slavík

 

Významné úspěchy

2022

Významná umístění na soutěžích:

3. - 4. MČR U11 Vendryně Šimon Borovička (dvouhra)
2. Czech Youth Interational U11 (Praha) Šimon Borovička (mix)
3. - 4. Adria Youth International U13 (Opatija) Monika Majerová (dvouhra)
3. - 4. Adria Youth International U13 (Opatija) Absatzová/Majerová (čtyřhra)
4. Czech Youth Interational U11 (Praha) Kráčmar/Kudlák (čtyřhra)
5. - 8. Cyprus Junior U19 Zuzana Hrdinová (čtyřhra)
5. - 8. Adria Youth International U13 (Opatija) Elen Absatzová (dvouhra)
5. - 8. Czech Youth Interational U13 (Praha) Šimon Borovička (dvouhra)
5. - 8. Czech Youth Interational U11 (Praha) Šimon Borovička (mix)
9. - 16. Adria Youth International U15 (Opatija) Axmanová/Vavrečková (čtyřhra)
9. - 16. Czech Youth Interational U15 (Praha) Ryba/Valášek (čtyřhra)
9. - 16. Czech Youth Interational U15 (Praha) Ryba/Vavrečková (mix)
9. - 16. Czech Youth Interational U15 (Praha) Martin Valášek (mix)
9. - 16. Czech Youth Interational U15 (Praha) Karolína Axmanová (dvouhra)
9. - 16. Czech Youth Interational U13 (Praha) Elen Absatzová (dvouhra)
17. - 32. Cyprus Junior (U19) Zuzana Hrdinová (dvouhra)
17. - 32.    Adria U17 Internaional (Opatija) Viola Hrubá (dvouhra, čtyřhra)
17. - 32. Czech Youth Interational U15 (Praha) Martin Valášek (dvouhra)
2. GPA U13 Praha (Vinoř) Monika Majerová (dvouhra)
2. GPA U13 Brno Monika Majerová (dvouhra)
2. GPA U13 Praha (Vinoř) Absatzová/Majerová (čtyřhra)
2. GPA U13 Brno Absatzová/Majerová (čtyřhra)
2. GPA U13 Praha (Vinoř) Elen Absatzová (mix)
3. - 4. GPA U13 Praha (Vinoř) Elen Absatzová (dvouhra)
3. - 4. GPA U13 Brno Elen Absatzová (dvouhra)
3. - 4. GPA U13 Brno Monika Majerová (mix)
5. - 8. GPA U19 Brno Zuzana Hrdinová (dvouhra, čtyřhra)
5. - 8. GPA U15 Český Krumlov Karolína Axmanová (dvouhra)
5. - 8. GPA U15 Hradec Králové Karolína Axmanová (dvouhra)
5. - 8. GPA U15 Český Krumlov Martin Valášek (čtyřhra)
5. - 8. GPA U15 Český Krumlov Axmanová/Vavrečková (čtyřhra)
5. - 8. GPA U13 Praha (Vinoř) Dominik Cekota (čtyřhra)
5. - 8. GPA U13 Brno Dominik Cekota (čtyřhra)
5. - 8. GPA U13 Brno Michal Vybíral (čtyřhra)
5. - 8. GPA U13 Brno Elen Absatzová (mix)
5. - 8. GPA U13 Praha (Vinoř) Monika Majerová (mix)
9. - 16.         GPA Dospělí Memoriál Standy Krauze         Tereza Chumchalová (dvouhra, čtyřhra)
9. - 16. GPA U15 Český Krumlov Martin Valášek (dvouhra)
9. - 16. GPA U15 Český Krumlov Anna Vavrečková (dvouhra)
9. - 16. GPA U15 Hradec Králové Anna Vavrečková (dvouhra)
9. - 16. GPA U15 Český Krumlov Daniel Prstek (čtyřhra)
9. - 16. GPA U15 Hradec Králové Prstek/Ryba (čtyřhra)
9. - 16. GPA U15 Hradec Králové Axmanová/Vavrečková (čtyřhra)
9. - 16. GPA U15 Hradec Králové Martin Valášek (čtyřhra)
9. - 16. GPA U13 Brno Michal Vybíral (dvouhra)
9. - 16. GPA U13 Praha (Vinoř) Michal Vybíral (čtyřhra)
9. - 16. GPA U13 Brno Šimon Borovička (čtyřhra)
9. - 16. GPA U13 Brno Michal Vybíral (mix)
1. GPB Dospělí Most Jaroslav Chlubna (dvouhra)
2. GPB U17 Vendryně Karolína Axmanová (dvouhra)
2. GPB U15 Pardubice Anna Vavrečková (dvouhra)
3. - 4. GPB U17 Brno Viola Hrubá (dvouhra)
3. - 4. GPB U15 Ivančice Axmanová/Vavrečková (čtyřhra)
3. - 4. GPB U15 Pardubice Vavrečková (čtyřhra)
5. - 8. GPB U17 Brno Karolína Axmanová (dvouhra)
5. - 8. GPB U17 Vendryně Viola Hrubá (dvouhra)
5. - 8. GPB U17 Vendryně Axmanová/Vavrečková (čtyřhra)
5. - 8. GPB U15 Pardubice Eliška Veselá (čtyřhra)
9. - 16. GPB U17 Brno Frýdek/Hrubá (mix)
     
2. Družstvo "A" dospělých 2. liga SMBaS
1. Družstvo "C" dospělých 3. liga SMBaS

 

2021

Konečné žebříčkové pozice našich nejlepších hráčů:

6. Martin Valášek U13 dvouhra, mix
6. Mikuláš Hrubý U13 čtyřhra
6. Richard Pelinka U13 čtyřhra
9. Martin Valášek U13 čtyřhra
10. Mikuláš Hrubý U13 mix
11. Jaroslav Chlubna Dospělí dvouhra
14. Monika Majerová U13 dvouhra
16. Mikuláš Hrubý U13 dvouhra
17. Karolína Axmanová U15 dvouhra
19. David Pešát U17 dvouhra
21. Elen Absatzová U13 dvouhra
23. Jan Ovčačík U17 dvouhra
23. Viola Hrubá U15 dvouhra
24. Eliška Veselá U13 čtyřhra
26. Tereza Chumchalová Dospělí dvouhra
26. David Pešát U17 mix
27. Eliška Veselá U13 dvouhra
28. Monika Majerová U13 čtyřhra
29. Alžběta Hartmannová U17 mix

 

Významná umístění na soutěžích:

5. - 8. MČR U13 Vendryně Martin Valášek (dvouhra, mix)
5. - 8. MČR U13 Vendryně Mikuláš Hrubý (mix)
9. - 16. MČR Dospělí Praha Jaroslav Chlubna (dvouhra)
9. - 16. MČR Dospělí Praha Anna Škarková (čtyřhra)
9. - 16. MČR U15 Praha Karolína Axmanová (dvouhra)
9. - 16. MČR U15 Praha Viola Hrubá (dvouhra)
9. - 16. MČR U13 Vendryně Mikuláš Hrubý (dvouhra)
9. - 16. MČR U13 Vendryně Elen Absatzová (dvouhra)
9. - 16. MČR U13 Vendryně Monika Majerová (dvouhra)
9. - 16. MČR U13 Vendryně Richard Pelinka (mix)
10. - 12. MČR družstev U15  
3. - 4. GPA U13 Praha (Vinoř) Hrubý/Pelinka (čtyřhra)
5. - 8. GPA Dospělí Memoriál Konstantina Holobradého Jaroslav Chlubna (dvouhra)
5. - 8. GPA U13 Praha (Vinoř) Martin Valášek (mix)
9. - 16. GPA Dospělí Benátecký pohár Jaroslav Chlubna (dvouhra)
9. - 16. GPA U17 Pardubice Jan Ovčačík (dvouhra)
9. - 16. GPA U15 Pardubice Marie Sogelová (čtyřhra, mix)
9. - 16. GPA U13 Praha (Vinoř) Martin Valášek (dvouhra, čtyřhra)
9. - 16. GPA U13 Praha (Vinoř) Mikuláš Hrubý (dvouhra, mix)
9. - 16. GPA U13 Praha (Vinoř) Eliška Veselá (dvouhra, čtyřhra)
5. - 8. GPB Dospělí Pustějov Jaroslav Chlubna (dvouhra)
5. - 8. GPB Dospělí Hradecký lev Tereza Chumchalová (čtyřhra)

 

2020

Konečné žebříčkové pozice našich nejlepších hráčů:

76. Martin Chumchal U19 (světový žebříček) čtyřhra
80. Martin Chumchal U19 (světový žebříček) dvouhra
       
2. Martin Chumchal U19 dvouhra, čtyřhra
8. Karolína Axmanová U13 dvouhra
11. Jan Ovčačík U17 dvouhra
12. Jaroslav Chlubna Dospělí dvouhra
16. Karolína Axmanová U13 čtyřhra
18. Tereza Chumchalová Dospělí dvouhra
18. František Ryba U13 mix
20. Anna Vavrečková U13 čtyřhra, mix
21. Daniel Prstek U13 dvouhra
22. Jan Frýdek U15 mix
24. Anna Vavrečková U13 dvouhra
26. Tereza Chumchalová Dospělí čtyřhra
26. Jan Frýdek U15 dvouhra

 

Významná umístění na soutěžích:

17. - 32. MČR Dospělí Plzeň Jaroslav Chlubna (dvouhra)
2. Cyprus Junior (Nicosia) Martin Chumchal (čtyřhra)
2. Bulgarian Junior Open Championships (Pazardzhik) Martin Chumchal (mix)
5. - 8. Cyprus Junior (Nicosia) Martin Chumchal (dvouhra)
5. - 8. Bulgarian Junior Open Championships (Pazardzhik) Martin Chumchal (dvouhra)
5. - 8. Lithuanian Junior (Vilnius) Martin Chumchal (čtyřhra)
9. - 16. Lithuanian Junior (Vilnius) Martin Chumchal (dvouhra)
17. - 32. Italian Junior (Milano) Martin Chumchal (čtyřhra)
17. - 32. Slovenia Junior International (Mirna) Martin Chumchal (čtyřhra)
5. - 8. GPA Dospělí Český Těšín Jaroslav Chlubna (dvouhra)
5. - 8. GPA U17 Ústí nad Labem Jan Ovčačík (dvouhra)
5. - 8. GPA U13 Praha (Hamr) Karolína Axmanová (dvouhra)
5. - 8. GPA U13 Praha (Vinoř) Karolína Axmanová (dvouhra)
5. - 8. GPA U13 Praha (Vinoř) Axmanová/Vavrečková (čtyřhra)
9. - 16. GPA Dospělí Český Těšín Tereza Chumchalová (dvouhra, čtyřhra)
9. - 16. GPA Dospělí Praha Tereza Chumchalová (čtyřhra)
9. - 16. GPA U19 Praha (Hamr) Martin Chumchal (čtyřhra)
9. - 16. GPA U17 Hradec Králové Jan Ovčačík (dvouhra)
9. - 16. GPA U15 Hradec Králové Jan Frýdek (dvouhra, mix)
9. - 16. GPA U15 Pardubice Jan Frýdek (mix)
9. - 16. GPA U13 Praha (Vinoř) Daniel Prstek (dvouhra)
9. - 16. GPA U13 Praha (Vinoř) František Ryba (čtyřhra)
9. - 16. GPA U13 Praha (Hamr) František Ryba (čtyřhra)
9. - 16. GPA U13 Praha (Hamr) Karolína Axmanová (čtyřhra)
5. - 8. GPB Dospělí Most Anna Škarková (dvouhra, čtyřhra)
5. - 8. GPB Dospělí Pustějov Jaroslav Chlubna (dvouhra)
5. - 8. GPB U15 Pardubice Jan Frýdek (mix)

 

2019

Konečné žebříčkové pozice našich nejlepších hráčů:

98. Jaroslav Chlubna U19 (světový žebříček) dvouhra
       
2. Jaroslav Chlubna U19 dvouhra
4. Jaroslav Chlubna U19 mix
4. Marie Sogelová U13 mix
9. Jan Ovčačík U15 dvouhra
16. Jan Ovčačík U15 mix
18. Marie Sogelová U13 dvouhra
19. David Pešát U15 dvouhra
20. Jaroslav Chlubna Dospělí dvouhra
25. Marie Sogelová / Viola Hrubá U13 čtyřhra
27. Martin Chumchal U19 mix
27. Natálie Skýpalová U15 dvouhra
27. Nikola Zbořilová U13 mix
28. Tereza Chumchalová Dospělí dvouhra
28. Natálie Skýpalová U15 čtyřhra
30. Karolína Axmanová U13 dvouhra
       
3. Družstvo "A" dospělých 2. liga SMBaS družstva
8. Družstvo žáků MČR družstev U15 družstva
3. Richard Pelinka MČR U11 dvouhra

 

Významná umístění na soutěžích:

1. MČR družstev U19 Jaroslav Chlubna (za TJ Orlová - Lutyně)
3. MČR U11 Dobřany Richard Pelinka (dvouhra)
8. MČR družstev U15 Frýd/Jedz/Ovča/Pešá/Hartm/Hořa/Skýp
9. - 16. MČR U19 Orlová - Lutyně Jaroslav Chlubna (dvouhra, mix)
9. - 16. MČR U15 Most Jan Ovčačík (dvouhra)
9. - 16. MČR U13 Český Krumlov Marie Sogelová (dvouhra, mix)
9. - 16. MČR U11 Dobřany Mikuláš Hrubý (dvouhra)
9. - 16. MČR U11 Dobřany Eliška Veselá (dvouhra)
17. - 32. MČR Dospělí Plzeň Jaroslav Chlubna (dvouhra)
17. - 32. MČR U15 Most Jan Ovčačík (mix)
25. - 32. MČR U15 Most David Pešát (dvouhra)
9. - 16. Czech Junior (Orlová - Lutyně) Jaroslav Chlubna (dvouhra)
9. - 16. Slovenia Junior International (Mirna) Jaroslav Chlubna (dvouhra)
9. - 16. Lithuanian Junior (Klaipéda) Martin Chumchal (čtyřhra)
17. - 32. Slovak Junior (Trenčín) Jaroslav Chlubna (dvouhra)
17. - 32. Slovenia Junior International (Mirna) Martin Chumchal (dvouhra)
17. - 32. Slovenia Junior International (Mirna) Martin Chumchal/Jan Ovčačík (čtyřhra)
17. - 32. Hungarian International Junior Championships (Pécs) Jaroslav Chlubna (dvouhra)
17. - 32. Valamar Junior Open (Dubrovnik) Jaroslav Chlubna (dvouhra)
17. - 32. Valamar Junior Open (Dubrovnik) Martin Chumchal/Šimon Kocian (čtyřhra)
17. - 32. Hellas Junior International (Kalamaria) Martin Chumchal/Šimon Kocian (čtyřhra)
5. - 8. Slovenia Youth International U15 (Mirna) Jan Ovčačík (dvouhra)
9. - 16. Slovenia Youth International U15 (Mirna) Jan Frýdek/Jan Ovčačík (čtyřhra)
2. GPA U13 Aš Marie Sogelová (mix)
3. - 4. GPA U19 Hradec Králové Jaroslav Chlubna (dvouhra)
5. - 8. GPA Dospělí Praha Jaroslav Chlubna (dvouhra)
5. - 8. GPA U19 Hradec Králové Jaroslav Chlubna (mix)
5. - 8. GPA U13 Most Marie Sogelová (mix)
5. - 8. GPA U13 Most Sogelová/Hrubá, Axmanová (čtyřhra)
9. - 16. GPA Dospělí Benátky nad Jizerou Jaroslav Chlubna (dvouhra)
9. - 16. GPA U19 Brno Jaroslav Chlubna (dvouhra)
9. - 16. GPA U19 Brno Martin Chumchal (mix)
9. - 16. GPA U15 Most David Pešát (dvouhra, čtyřhra)
9. - 16. GPA U15 Aš Jan Ovčačík (dvouhra)
9. - 16. GPA U13 Aš Karolína Axmanová, Nikola Zbořilová (dvouhra)
9. - 16. GPA U13 Aš Nikola Zbořilová (mix)
9. - 16. GPA U13 Aš Axmanová/Zbořilová, Hrubá/Sogelová (čtyřhra)
1. GPB U19 Ivančice Jaroslav Chlubna (dvouhra, mix)
1. GPB U19 Brno Jaroslav Chlubna (dvouhra, mix)
2. GPB U15 Praha Jan Ovčačík (dvouhra)
3. - 4. GPB Dospělí Pustějov Jaroslav Chlubna (dvouhra)
3. - 4. GPB U19 Orlová - Lutyně Jaroslav Chlubna (dvouhra, mix)
3. - 4. GPB U15 Pardubice (9/2019) Jan Ovčačík (dvouhra)
3. - 4. GPB U15 Pardubice (3/2019) Jan Ovčačík (dvouhra)
3. - 4. GPB U13 Praha Marie Sogelová (mix)
5. - 8. GPB Dospělí Pustějov Jaroslav Chlubna (mix)
5. - 8. GPB Dospělí Pustějov Lucie Šlegrová (čtyřhra)
5. - 8. GPB Dospělí Most (6/2019) Jaroslav Chlubna (dvouhra)
5. - 8. GPB Dospělí Most (3/2019) Jaroslav Chlubna (dvouhra)
5. - 8. GPB U15 Pardubice (3/2019) David Pešát (dvouhra)
5. - 8. GPB U13 Praha (9/2019) Marie Sogelová (mix)

 

2018

Konečné republikové pozice našich nejlepších hráčů:

Jaroslav Chlubna U19 - 7. pozice dvouhra, 13. pozice mix

Jan Ovčačík U15 - 17. pozice čtyřhra

Jan Frýdek U13 - 5. pozice čtyřhra, 7. pozice mix, 11. pozice dvouhra

3. - 4. MČR U13 Český Krumlov Jan Frýdek (čtyřhra)
5. - 8. MČR U19 Praha Jaroslav Chlubna (dvouhra)
5. - 8. MČR U13 Český Krumlov Jan Frýdek (mix)
9. - 16. MČR U13 Český Krumlov Jan Frýdek (dvouhra)
17. - 32. MČR U17 Brno Martin Chumchal/Šimon Kocian (čtyřhra)
17. - 32. MČR U15 Karlovy Vary Jan Ovčačík (mix)
2. MČR družstev juniorů Brno Jaroslav Chlubna (za TJ Orlová - Lutyně)
9. - 16. Czech Junior 2018 Martin Chumchal/Šimon Kocian (čtyřhra)
9. - 16. TEM Slovenia Junior International 2018 Martin Chumchal/Šimon Kocian (čtyřhra)
17. - 32. TEM Slovenia Junior International 2018 Jaroslav Chlubna (dvouhra)
17. - 32. Slovak Junior 2018 Martin Chumchal/Šimon Kocian (čtyřhra)
9. - 16. Adria U17 International Martin Chumchal/Šimon Kocian (čtyřhra)
17. - 32. Polish U17 Open Šimon Kocian (dvouhra, čtyřhra)
17. - 32. FZ FORZA Czech U17 International Martin Chumchal/Šimon Kocian (čtyřhra)
2. Adria Youth International (U13) Jan Frýdek (mix)
3. Adria Youth International (U13) Jan Frýdek (čtyřhra)
5. - 8. Adria Youth International (U15) D. Pešát, A .Hartmannová/B. Hořanská (čtyřhra)
9. - 16. Adria Youth International (U15) D. Pešát/A. Hartmannová, Jan Frýdek (mix)
2. GPA U13 Praha Jan Frýdek (čtyřhra)
3. - 4. GPA U19 Orlová - Lutyně Jaroslav Chlubna (dvouhra)
5. - 8. GPA U19 Hradec Králové Jaroslav Chlubna (dvouhra)
5. - 8. GPA U19 Orlová - Lutyně Jaroslav Chlubna (mix)
5. - 8. GPA U15 Brno Jan Ovčačík (čtyřhra)
5. - 8. GPA U15 Aš Jan Ovčačík (čtyřhra)
5. - 8. GPA U13 Praha Jan Frýdek (dvouhra, mix)
5. - 8. GPA U13 Jihlava Jan Frýdek (čtyřhra)
9. - 16. GPA Memoriál K. Holobradého Jaroslav Chlubna (dvouhra)
9. - 16. GPA Memoriál I. Škáchy Liberec Jaroslav Chlubna (dvouhra)
9. - 16. GPA U19 Hradec Králové Jaroslav Chlubna (mix)
9. - 16. GPA U17 Brno Martin Chumchal/Šimon Kocian (čtyřhra)
9. - 16. GPA U13 Jihlava Jan Frýdek (dvouhra, mix)
2. GPB U13 Brno Jan Frýdek (čtyřhra)
2. GPB U13 Hradec Králové Jan Frýdek (mix)
3. - 4. GPB Dospělí Pustějov Jaroslav Chlubna (dvouhra)
3. - 4. GPB U19 Pardubice Jaroslav Chlubna (dvouhra, mix)
5. - 8. GPB Dospělí Most Jaroslav Chlubna (dvouhra)
5. - 8. GPB Dospělí Pustějov Jaroslav Chlubna (mix)
5. - 8. GPB U13 Brno Jan Frýdek (mix)
5. - 8. GPB U13 Hradec Králové Jan Frýdek (čtyřhra)

 

2017

Konečné republikové pozice našich nejlepších hráčů:

Jaroslav Chlubna U17 - 6. pozice dvouhra

Jan Ovčačík U13 - 6. pozice dvouhra, 8. pozice mix, 15. pozice čtyřhra

5. - 8. MČR U17 Praha Jaroslav Chlubna (dvouhra)
5. - 8. MČR U13 Liberec Jan Ovčačík (dvouhra)
5. - 8. MČR U13 Liberec Jan Ovčačík (mix)
9. - 16. MČR U19 Most Jaroslav Chlubna (dvouhra)
5. - 8. GPA U17 Orlová Jaroslav Chlubna (dvouhra)
5. - 8. GPA U17 Zahradní Město Jaroslav Chlubna (dvouhra)
5. - 8. GPA U13 Aš Jan Ovčačík (dvouhra)
5. - 8. GPA U13 Aš Jan Ovčačík (čtyřhra)
1. Racquets Youth Cup U13 Púchov Jan Ovčačík (dvouhra)
2. UKS Feniks Cup U13 Polsko Jan Ovčačík (dvouhra)
5. - 8. Racquets Youth Cup U13 Púchov J. Ovčačík/D. Pešát (čtyřhra)
33. - 44. BEC U17 Vilnius Jaroslav Chlubna (dvouhra)
1. GPB U13 Praha Jan Ovčačík (mix)
2. GPB U13 Praha Jan Ovčačík (čtyřhra)
3. - 4. GPB U13 Praha D. Pešát/J. Frýdek (čytřhra)
9. - 16. MČR U13 Liberec Jan Ovčačík (čtyřhra)
9. - 16. GPA U13 Aš David Pešát (čtyřhra)
9. - 16. GPA U13 Aš Alžběta Hartmannová (čtyřhra)
9. - 16. GPA U13 Aš Jan Ovčačík (mix)
2. UKS Feniks Cup U9 Polsko Karolína Axmanová (dvouhra)
3. UKS Feniks Cup U9 Polsko Daniel Prstek (dvouhra)

 

2016

9. - 16.     MČR U17 Most                                   Jaroslav Chlubna (dvouhra)
5. - 8. GPA U13 Podolí u Brna                 Jan Ovčačík (čtyřhra)
9. - 16. GPA U17 Orlová Jaroslav Chlubna (dvouhra)
9. - 16. GPA U13 Podolí u Brna Jan Ovčačík (dvouhra)
25. - 32. MČR U13 Český Krumlov Jan Ovčačík (dvouhra)

 

2015

9. - 16. MČR U15 Liberec Jaroslav Chlubna (dvouhra)
2. UKS Feniks Cup U11 Polsko Jan Ovčačík (dvouhra)
3. - 4. GPB U15 Most Jaroslav Chlubna (dvouhra)

 

GPA U13 Brno